Роль театрального мистецтва у культурному трансфері на прикладі реалізації Міжнародного Благодійного Фестивалю (трієнале) Казок "KAZ.KAR." (2006–2019)

Date
2021
Authors
Сендецький, Андрій
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника
Abstract

Театральне мистецтво — галузь людської творчості, у якій комунікативний простір постійно відкритий до нових віянь у сценічних творах, до креативних інтерпретацій відомих постановок у так званому осучасненому звучанні; є потужним промоутером невідомих спектаклів, майданчиком репрезентації новостворених вистав та давно апробованим медіатором культур. Загальновідомо, що така функція сценічного мистецтва закладена від його виникнення, адже мета кожного твору полягає у художньому відображенні дійсного крізь призму світоглядних уявлень його авторів і виконавців та перманентної ретрансляції творчого продукту реципієнту-глядачу.

Description
Keywords
theatre , театр , фестиваль , festival , культурний трансфер , cultural transfer
Citation
Сендецький А. В. (2021). Роль театрального мистецтва у культурному трансфері на прикладі реалізації міжнародного благодійного фестивалю (трієнале) казок «KAZ.KAR.» (2006–2019). Мистецька культура: історія, теорія, методологія : доп. та повідомлення. ІХ Міжнародна наукова конференція (Львів, 19 листопада 2021 р.). (с. 304–309). Львів: ЛННБ імені В. Стефаника.
Collections